Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-04-04
Programista Java
Nr ref. KwF/DRA/JAVA/Gdańsk
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: KwF/DRA/JAVA/Gdańsk

Zadania:
  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania warstwy back-end oraz front-end
  • Współpraca z zespołami programistów i testerów
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza funkcjonowania systemu pod względem wydajności i bezpieczeństwa
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w języku Java/Java EE
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość aspektów integracyjnych SOA
  • Mile widziana
    - Znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz rozwiązań front-endowych: jQuery, RequireJS, Responsive Web Design
    - Znajomość zagadnień Cloud Computing
    - Znajomość Spring Framework
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w środowisku biznesowym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika)
  • Nastawienie na tworzenie przemyślanych rozwiązań spełniających potrzeby biznesowe
Oferujemy:
  • Pracę nad rozwojem kluczowych aplikacji Banku Millennium, w najnowszych technologiach
  • Możliwość zapoznania się z zagadnieniami wydajności i bezpieczeństwa aplikacji klasy Enterprise
  • Możliwość współpracy z wiodącym dostawcą usług finansowych
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
  • Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę wraz z pakietem benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina, premie motywacyjne)
  • Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.