Exide Technologies SSC
Data aktualizacji: 2018-04-11
GL Accountant with Spanish
Nr ref. GL/03/SPANISH
Poznań, wielkopolskie
Księgowość
angielski, hiszpański

Exide Technologies, amerykański koncern, specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu energii zmagazynowanej dla odbiorców na całym świecie posiada jednostki organizacyjne i zakłady produkcyjne zlokalizowane w całej Europie. W 2012 roku otworzyliśmy własne Centrum Usług Wspólnych, w którym obsługujemy jednostki organizacyjne Exide w Europie( łącznie 14 krajów) w zakresie księgowości, zakupów centralnych i innych procesów administracyjnych.

W związku z prężnym rozwojem naszego Centrum planujemy zwiększyć zatrudnienie i poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku:

Nr ref: GL/03/SPANISH

Ofertę kierujemy do osób:

  • ambitnych i nastawionych na rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
  • z wykształceniem wyższym ekonomicznym
  • z min. rocznym doświadczeniem w pracy w obszarze księgowości lub SSC/BPO ( preferowany obszar księgi głównej)
  • z bardzo dobrą znajomością języka hiszpańskiego oraz komunikatywną znajomością j. angielskiego (który jest    globalnym językiem naszej firmy)
  • posiadających rozwinięte kompetencje analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Zadania:

  • księgowanie transakcji finansowo-księgowych z obszaru księgi głównej
  • rozliczanie transakcji intercompany i uzgadnianie sald
  •  przygotowanie i alokacja sald w procesie nettingu
  • monitoring inwestycji i wykonywanie zadań z obszaru środków trwałych
  • uzgadnianie sald bilansowych na koniec miesiąca oraz  udział w zamknięciu miesiąca
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych
  • wsparcie w zakresie R2R/ P2P dla pozostałych członków zespołu
  • udział w migracji procesów

 Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, w firmie o wysokich standardach
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. kartę sportową, karty przedpłacone na święta, opieka medyczna, dodatkowe    ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków oraz urlopu wypoczynkowego)
  • profesjonalne szkolenie wdrażające oraz wsparcie  i pomoc przełożonego
Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z nr. referencyjnym przez przycisk "Aplikuj"

EXIDE..... makes job exciting

Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
Zdolności analityczne
Specjalista
Specjalista