Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-04-17
Katowice, śląskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Asystenta ds. finansowo-księgowych. Jeśli chcesz rozwijać się w multikulturowym środowisku, pracując na ciekawym stanowisku, prześlij nam swoje CV.

Asystent ds. finansowo-księgowych
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref. 180226/4133

Opis stanowiska:
  • współpraca z główną księgową przy zamknięciach miesiąca.
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • ewidencja i księgowanie dokumentów,
  • zbieranie informacji i danych niezbędnych do przygotowania analiz,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby menedżerów zespołu,
  • efektywna komunikacja ze współpracownikami z zespołów za granicą,
  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań.
Wymagania:
  • min. 6 miesiące doświadczenia zdobyte w działach księgowości biur rachunkowych czy firm międzynarodowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe (min. licencjackie, preferowane kierunki – Finanse, Ekonomia, Zarządzanie etc.),
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • duża motywacja do  pracy i ukierunkowanie na sukces,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • rozwój zawodowy w dynamicznym i biznesowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wewnętrzne - z obszaru księgowości i językowe,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet Multisport itp.),
  • przyjazną atmosferę pracy.