EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-04-19
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość

Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Odegrasz istotną rolę wspierając globalny rozwój naszych usług. Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant w Zespole Business Development - Sektor Finansowy

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Możliwości jakie na Ciebie czekają:

Osoba na tym stanowisku będzie wspierać zespół w procesach realizowanych przez obszar Business Development dla Sektora Finansowego, w tym w ofertowaniu i pozyskiwaniu nowych projektów i zleceń, zarządzaniu kluczowymi klientami oraz wyszukiwaniu i analizowaniu informacji dotyczących sektora finansowego.

Twoje główne zadania
  • wsparcie w przygotowaniu prezentacji i materiałów sprzedażowych na potrzeby procesów ofertowych dla kluczowych klientów EY w sektorze finansowym
  • wyszukiwanie i analizowanie informacji rynkowych z dostępnych źródeł wewnętrznych i zewnętrznych
  • przygotowanie cyklicznych komunikacji wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie bieżących wydarzeń w sektorze finansowym
  • nadzór nad spełnieniem formalnych wymogów przetargowych
Umiejętności, które cenimy
  • zainteresowania bieżącymi wydarzeniami i najnowszymi trendami w sektorze finansowym w Polsce i na świecie
  • zdolności komunikacyjnych, umiejętności pracy w zespole
  • kreatywności, pozytywnej energii i miłej osobowości
Nasze oczekiwania wobec kandydatów
  • statusu studenta (IV lub V rok studiów)
  • wiedzy o podstawach funkcjonowania przedsiębiorstw i gospodarki, w tym w szczególności rynku finansowego
  • umiejętności w zakresie wyszukiwania, analizowania i archiwizowania informacji
  • umiejętności analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, precyzyjnego formułowania wniosków i spostrzeżeń
  • wysokiego poziomu komunikowania się w formie pisemnej (doświadczenie w tworzeniu ofert sprzedażowych będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej znajomości w posługiwaniu się pakietem MS Office
Kogo szukamy

Szukamy osoby, która jest zaangażowana w pracę i ceni sobie możliwości rozwoju pracując w międzynarodowej firmie.
Oferujemy
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie
  • naukę od najlepszych specjalistów
  • możliwość skorzystania z Benefit System oraz programu EY Care & Wellness
O EY

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 230 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to również  największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2900 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim oraz dołączenie aktualnego CV.