Deloitte
Data aktualizacji: 2018-06-28
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
angielski, polski

Kogo szukamy

Czy chcesz mieć pracę pełną codziennych wyzwań? Czy chcesz współpracować z inspirującymi, chętnymi do pomocy kolegami i koleżankami? Czy chcesz poznać jak działa konsulting od środka? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to chętnie z Tobą porozmawiamy :)

Dodatkowo super będzie jeśli spełnisz poniższe wymagania:

  • doświadczenie w wyszukiwaniu kandydatów metodą direct search (preferowane branże: technologia i/lub finanse);
  • znajomość technik i narzędzi wyszukiwania m.in. linkedin, boolean i inne alternatywne metody;
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji end-to-end;
  • doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość, elastyczność, samodzielność.
Dyplom licencjata
1+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

Będziesz współpracować bezpośrednio z Talent zespołem jak i zespołami merytorycznymi w zakresie pozyskiwania nowych kandydatów z różnych obszarów, w których specjalizuje się konsulting (technologia, digital, strategia & operacje, zarządzanie ryzykiem).

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end;
  • proaktywne poszukiwania kandydatów metodą direct search;
  • poszukiwanie alternatywnych metod pozyskiwania kandydatów;
  • wsparcie innych procesów w obszarze HR.

Co oferujemy

Ludzie z którymi chce się pracować
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Karta Multisport
Team spirit
Duch zespołowy
Masaż w biurze
Language courses
Kursy językowe
Kreatywne środowisko pracy
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Deloitte Adventure Team
Challenging tasks
Ambitne zadania

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jesteśmy zespołem, który wspiera nie tylko dział konsultingu jako całość, ale też każdego pojedynczego pracownika. Nasze kompetencje i rola obejmują przede wszystkim: selekcję i rekrutację, szkolenia, tworzenie systemów motywacyjnych, budowanie zaangażowania pracowników. Ważnym elementem działań jest również Employer Branding.

Dołącz do nas i przekonaj się jak wygląda praca w HR w międzynarodowej korporacji :)