Deloitte
Data aktualizacji: 2018-06-11
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza

Kogo szukamy

Ze względu na dynamiczny rozwój działalności, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Data Scientist, którzy będą

Ze względu na dynamiczny rozwój działalności, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Manager, w zespole Analytics and Information Management (AIM).

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w obszarze nauk ścisłych, mile widziana statystyka
  • Co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze modelowania statystycznego
  • Co najmniej 4-letniego doświadczenia zawodowego w budowaniu relacji z klientami zewnętrznymi
  • Dobrej znajomości dowolnego języka statystycznego: MATLAB, R, Python etc. oraz co najmniej jednej technologii bazodanowej
  • Znajomość rodziny technologii obliczeń w chmurze np. HADOOP, AWS
  • Płynną znajomość języka angielskiego (C1)

Mile widziane będą:

  • Znajomość narzędzi BI takich jak Qlik, Tableau, Business Objects, MicroStrategy, SAS VA
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań analitycznych na rynku polskim lub zagranicznym
  • Znajomość branży Retail
  • Znajomość język niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Dyplom magistra
5+
Lata doświadczenia
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

SQL
SQL
HADOOP
HADOOP
R
R
Java
Java
Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania

Twoja przyszła rola

Zakres obowiązków obejmować będzie:

  • Praca nad projektami w obszarze wdrażania modeli statystycznych oraz analizy danych
  • Udział w procesie sprzedaży usług grupy AIM oraz prowadzenie projektów w Polsce i za granicą
  • Wsparcie w dalszym rozwoju grupy AIM w Deloitte, w tym rozwój oferty oraz jej promocja
  • Mentoring technologiczny i biznesowy młodszych członków zespołu

Co oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole specjalistów w dziedzinie Data Science oraz Information Management
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach w jednej z „najgorętszych” dziedzin biznesu, przy użyciu nowoczesnych technologii, często w metodykach agile
  • Jasno określoną ścieżkę dalszej kariery
  • Uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych, możliwości certyfikacji
  • Przyjazną atmosferę oraz doskonałe środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej w części wymiaru czasu pracy
  • Szeroki pakiet benefitów, obejmujący m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, siłownię i kawiarnię w biurze
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji (Metro Rondo ONZ)
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Ludzie z którymi chce się pracować
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Prywatna opieka medyczna
Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczne godziny pracy
Deloitte Adventure Team
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Masaż w biurze
Karta Multisport

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Information Management & Analytics łączy kompetencje w zakresie biznesowego wykorzystania statystycznej analizy danych oraz projektowania i wdrażania technologii informatycznych wspierających przetwarzanie dużych wolumenów danych. Pracujemy z największymi polskimi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami z sektorów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, przemysłu i handlu detalicznego.