Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-05-17
Administrator Aplikacji Java/.NET
Nr ref. KwF/DRA/AdminJava
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT, Administracja

Obowiązki:
  • Utrzymanie aplikacji produkcyjnych Java/.NET w tym obsługa zgłoszeń dotyczących działania aplikacji.
  • Monitorowanie wskaźników, wydajności i logów aplikacji produkcyjnej, rejestrowania zgłoszeń o znalezionych błędach proponowanie i wdrażanie usprawnień.
  • Utrzymanie środowisk aplikacji oraz narzędzi (GIT, Jira, TeamCity) oraz procesów developerskich (głównie buildy i wdrożenia aplikacji)
  • Automatyzacja procesów wdrażania i obsługi oraz rozwój narzędzi do monitorowania dostępności i błędów dla aplikacji.
  • Optymalizacja zabezpieczeń w aplikacjach internetowych,
  • Monitoring oraz optymalizacja wydajności baz danych
Oczekiwania:
  • Znajomość aplikacji webowych działających w architekturze SOA
  • Bardzo dobra znajomość środowisk Linux/Windows
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacji Java EE (Tomcat, JBoss) i IIS
  • Znajomość administracji i konfiguracji serwerów Apache, IIS
  • Podstawowa znajomość języków Java, SQL (umiejętność czytania kodu, umiejętność tworzenia i pisania zapytań)
  • Umiejętność do pracy w zespole, komunikatywność, nastawienie na działanie zespołowe.
  • Znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji, tworzenie instrukcji, współpraca pomiędzy członkami międzynarodowego zespołu)
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość narzędzi: GIT, Nexus, Jenkins, JMeter, DynaTrace
  • Znajomość LifeRay, Nginx, Varnish, MS Profiler
  • Umiejętność pisania skryptów
  • Znajomość aspektów komunikacji sieciowej
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem: TLS, certyfikaty, klucze, itp.
Oferujemy:
  • Prace w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
  • Uczestnictwo w zaawansowanych technologicznie projektach
  • Pakiet socjalny wraz z opieką medyczną, kartą sportową/ biletami do kina i zniżkami.
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Gdańsk Główny