Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-07-16
Poznań, wielkopolskie
Zakupy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, lidera w branży TSL w Polsce i Europie, poszukujemy osób z doświadczeniem w efektywnym zarządzaniu zespołem.

Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 180395/4219

Opis stanowiska:
  • organizacja i kontrola działań operacyjnych w placówce firmy,
  • zarządzanie podległym zespołem
  • utrzymywanie i poszerzanie współpracy z obecnymi Klientami,
  • aktywne poszukiwanie nowych kotrahentów,
  • negocjowanie warunków oferty (finansowych i operacyjnych) z Klientami,
  • realizacja celów budżetowych,
  • stałe monitorowanie rynku konkurencji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
  • doświadczenie min. 3 lata w branży TSL,
  • umiejętność zarządzania zespołem poparte doświadczeniem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość języka słowackiego na poziomie min. B2 - dodatkowy atut.
Oferta obejmuje:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przejrzysty system premiowy, bez górnej granicy,
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • smodzielne stanowisko pozwalające na dużą swobodę działań,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji i umiejętności,
  • dynamiczne środowisko i rodzinną atmosferę w pracy.