Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-01-27
Senior Consultant F&A
Nr ref. 180422/4234
Kraków, małopolskie
Konsulting, Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

W związku z rozwojem w Polsce poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój kariery zawodowej kandydatów do zespołu w Krakowie. Szukamy osób, które chcą współuczestniczyć w budowie naszej pozycji na rynku i nie boją się wyzwań.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie i realizowanie projektów rekrutacyjnych na eksperckie oraz menedżerskie stanowiska w obszarze Finance & Accounting,
  • budowanie długoterminowych relacji z kandydatami oraz klientami w swoim regionie,
  • współpraca z konsultantami z innych specjalizacji,
  • udział w dodatkowych przedsięwzięciach w ramach Goldman Recruitment tj. konferencje branżowe czy publikacja raportów wynagrodzeń,
  • współudział w rozwoju zespołu krakowskiego w ramach Goldman Recruitment.
Wymagania:
  • minimum 3 lata profesjonalnego doświadczenia zawodowego: w headhuntingu 360 stopni lub sprzedaży usług profesjonalnych / finansowych,
  • język angielski na poziomie minimum B2,
  • chęć realizacji projektów rekrutacyjne na eksperckie i menedżerskie stanowiska w obszarze Finance & Accounting,
  • umiejętność pracy na wysokich obrotach i radzenia sobie ze stresem,
  • wysoki poziom dyscypliny pracy i samomotywacji,
  • zorientowanie na klienta i dbałość o najwyższy poziom obsługi,
  • umięjętność efektywnego zarządzania czasem,
Oferta obejmuje:
  • wynagrodzenie na poziomie 6 000 – 10 000 zł + atrakcyjny system premiowy (nawet do 100% wynagrodzenia podstawowego),
  • biuro w sercu Krakowa,
  • możliwość rozwoju kariery w kierunku eksperckim lub menadżerskim,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • nowoczesny system CRM,
  • co pół roku wyjazdy zagraniczne dla najlepszych konsultantów, do tej pory były to: Nowy Jork, Dubaj, Barcelona, Teneryfa,
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna LUX MED, karta Multisport lub dofinansowanie innych zajęć sportowych, świeże owoce, samochody służbowe dla menedżerów i najlepszych konsultantów).