Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-07-23
Warszawa, mazowieckie
Human Resources

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży usług medycznych poszukujemy osób na stanowisko :

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 180480/4289

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami,
  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w Płatniku,
  • przygotowywanie miesięcznych deklaracji oraz płatności,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy,
  • współpraca z działem księgowości.
Wymagania:
  • min. 2-letniego doświadczenia w zakresie obsługi umów o pracę,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ZUS oraz prawa podatkowego,
  • znajomość systemu kadrowo-płacowego TETA oraz systemu Płatnik,
  • umiejętność sporządzanie deklaracji, sprawozdań: DRA, PIT, GUS,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielność,
  • sumienność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferta obejmuje:
  • udział w branżowych szkoleniach,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów.