Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-08-07
C++ Developer
Nr ref. 180310/4293
Gliwice, śląskie
IT, Konsulting

www.goldmanrecruitment.pl

Na naszego Klienta, nowoczesnej firmy inżynierskiej, specjalizującej się w projektowaniu, kompletacji dostaw, nadzorowaniu montażu, badaniach pomontażowych, rozruchu urządzeń i układów elektroenergetycznych w elektrowniach, elektrociepłowniach, stacjach elektroenergetycznych oraz zakładach przemysłowych w Polsce i za granicą, szukamy

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • udział i relizacja projektów dla Klienta zewnętrznego (Scrum)
  • tworzenie i rozwój aplikacji,
  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności/algorytmów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym,
  • bardzo dobra znajomość języka programowania C++,
  • znajomość zagadnień programowania wielowątkowego oraz obiektowego,
  • znajomość UML i biblioteki STL, a także zarządzania kodem (GIT / CVS),
  • znajomość środowisk operacyjnych Linux i Windows od strony programisty,
  • poziom języka angielskiego umożliwiający zrozumienie dokumentacji technicznej.

Ponad to atutami też będzie:

  • znajomość środowiska programistycznego IDE,
  • Eclipse,
  • Visual Studio,
  • Qt Creator,
  • znajomość Qt, baz danych SQL,
  • doświadczenie w programowaniu driverów komunikacyjnych.

Oferta obejmuje:
  • możliwość partycypacji w zaawansowanych technologicznie projektach w branży elektro-energetycznej i nie tylko,
  • szerokie możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • niepubliczną opiekę zdrowotną,
  • karty Multisport,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie zadaniowego czasu pracy.