Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-06-18
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Gdańsku na stanowisku:

Administrator Aplikacji Jira/Confluence
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: KwF/DRA/Jira

Obowiązki:
  • Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja aplikacjami oraz narzędziami do zarządzania projektami informatycznymi firmy Atlassian oraz jego partnerów (Jira, Confluence, Bitbucket, FishEye/Crucible)
  • Współpraca z użytkownikami w zakresie automatyzacji procesu zarządzania projektami informatycznymi,
  • Tworzenie, testowanie i rozwijanie pluginów tworzonych na potrzeby instytucji,
  • Testowanie oraz wdrażanie poprawek aplikacyjnych oraz aktualizacji,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu posługiwania się aplikacjami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyczne, matematyczne, ekonomiczne,
  • Dobra znajomość platformy firmy Atlassian wraz z najpopularniejszymi rozszerzeniami,
  • Doświadczenie w administrowaniu JIRA na poziomie aplikacji, konfiguracji i integracji z serwerami zewnętrznymi i innymi aplikacjami,
  • Znajomość XML, SQL (umiejętność czytania kodu, umiejętność tworzenia i pisania zapytań),
  • Praktyczna znajomość działania i zasad programowania obiektowego z wykorzystaniem Java,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego potrzebna do czytania i rozumienia dokumentacji oraz współpracy z członkami międzynarodowego zespołu,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość SDK Atlassian i REST API
  • Znajomość narzędzi w procesach developerskich - GIT SVN, TeamCity, Nexus, Jenkins, Test Complete
  • Znajomość metodyk zarządzania rozwojem oprogramowania: Scrum, Kanban, Agile oraz Waterfall
Oferta:
  • Zatrudnienie w instytucji bankowej wykorzystującej najnowsze technologie
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole zarządzania projektami informatycznymi
  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację nieopodal stacji Gdańsk Główny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.