Deloitte
Data aktualizacji: 2018-06-20
Wrocław, dolnośląskie
Konsulting, Administracja
angielski

Kogo szukamy

Dołącz do naszego zespołu Administracji w Doradztwie Podatkowym. Razem tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym.

Jeśli jesteś osobą
  • odznaczającą się doskonałą organizacją pracy, samodzielnością oraz wysoką kulturą osobistą,
  • ambitną, nastawioną na pracę w zespole,
  • nastawioną na podejmowanie nowych wyzwań,
  • o dobrej znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • o zdolnościach analitycznych
... #postawkropkę z Deloitte!
Dyplom licencjata
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
MS Office
MS Office
MS Word
MS Word

Twoja przyszła rola

 Jakie będą Twoje obowiązki?
  • organizacja konferencji, spotkań i podróży służbowych,
  • obsługa wewnętrznego systemu zarządzania ryzykiem oraz systemu CRM
  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów,
  • rozliczanie wydatków służbowych.
  • wsparcie pracowników Zespołu w bieżących obowiązkach
  • wsparcie pracy recepcji w bieżących zadaniach

Proponujemy umowę o pracę na okres 1 roku.

Co oferujemy

Co zyskujesz?

Rozwój kompetencji miękkich: współpraca, zarządzanie czasem, umiejętności prezentacji i perswazji, optymizm oraz przedsiębiorczość w działaniu. Zadbamy o to, abyś rozwinął/ła swoje najlepsze cechy, bo cenimy Twój talent. Możliwość pracy nad projektami istotnymi z punktu widzenia gospodarki i społeczeństwa.
Prywatna opieka medyczna
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Kreatywne środowisko pracy
Ludzie z którymi chce się pracować
Team spirit
Duch zespołowy
Deloitte Adventure Team
Voluntary activities
Wolontariat
Karta Multisport
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Administracji wspiera zespół Doradztwa Podatkowego w codziennych zadaniach podczas obsługi różnorodnych Klientów.