EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-06-19
Łódź, łódzkie
Konsulting, Analiza
Asystent ds. przetwarzania i analizy danych

Pracujemy nad wdrożeniem i wykorzystaniem globalnych narzędzi w sprawozdawczości, przetwarzamy i analizujemy dane finansowe klientów audytowych. Współpracujemy bezpośrednio z klientami oraz zespołami audytowymi.

Do naszego biura w Łodzi poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, łódzkie

Możliwości jakie na Ciebie czekają

Dołącz do EY a staniesz się częścią zespołu nakierowanego na myślenie i działanie w skali globalnej, zarówno w sensie geograficznym jak i rynkowych. Nasza unikalna struktura dostarczy Ci bogatych możliwości rozwoju kariery,  łącząc je ze świadczeniem wysokiej klasy usług na rzecz naszych klientów na całym świecie.

Twoje główne zadania

Wsparcie obejmuje podstawowe procedury badania przy użyciu zautomatyzowanych narzędzi. Poznasz standardowe procedury audytowe i przekonasz się na czym polega praca audytora.
Umiejętności, które cenimy
  • umiejętności pracy w zespole
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania i rzetelnego podejścia do pracy
  • znajomość języka SQL
  • znajomość podstaw rachunkowości
  • doświadczenie w analizie danych biznesowych
Nasze oczekiwania wobec kandydatów
  • znajomości programu Ms Excel w stopniu średnio-zaawansowanym
  • znajomości Ms Access w stopniu co najmniej podstawowym
  • zdolności analitycznych
  • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym
Kogo szukamy

Na stanowisko asystenta poszukujemy absolwentów uczelni wyższych lub studentów 5 roku dostępnych w pełnym wymiarze godzin.

Szukamy osoby, która jest zaangażowana w pracę i ceni sobie możliwości rozwoju pracując w międzynarodowej firmie.
Oferujemy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie
  • rozwój umiejętności przetwarzania i analizy danych
  • pracę z danymi z różnych systemów informatycznych
  • współpracę z botami (RPA)
  • możliwości łączenia zdolności analitycznych i technicznych z rachunkowością przy wsparciu specjalistów w obu dziedzinach
  • możliwość poznania podstaw procedur audytowych i poznania specyfiki pracy audytora
  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w całej Polsce (bez konieczności podróżowania)
  • praktyczny, tematyczny pakiet szkoleniowy
  • naukę od najlepszych specjalistów
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach biura łódzkiego oraz w ramach struktury EY w Polsce
  • dodatkowe świadczenia np. karta MultiSport, treningi biegowe, zajęcia squash
O EY

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 230 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to również  największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2900 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz załączenie CV w języku polskim.