Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-07-03
Specjalista ds. Zakupów
Nr ref. KwF/DZC
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Sprzedaż, Zakupy

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Zakupów Centralnych
w Warszawie w na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DZC

Obowiązki:

  • Budowanie bazy potencjalnych dostawców, głównie dla potrzeb zakupów informatycznych
  • Przygotowywanie dokumentów konkursowych w tym projektów umów
  • Sporządzanie zestawień i analiz ofert
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Przygotowywanie wniosków i rekomendacji wyboru
  • Przygotowywanie umów we współpracy z Departamentem Prawnym
  • Monitorowanie rynku dostawców rozwiązań informatycznych

Wymagania:

  • Min 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku i instytucji finansowej lub technologicznej
  • Szeroka wiedza na temat oprogramowania, sprzętu i rozwiązań technicznych w informatyce
  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji pod presją czasu
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej instytucji finansowej
  • Przyjazną atmosferę pracy
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.