mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-07-05
Doradca Klienta Biznesowego
Nr ref. AKU/015/0618
Płock, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

miejsce pracy: Płock, mazowieckie
numer referencyjny: AKU/015/0618

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • edukowanie klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze bankowości i finansów lub kierunków pokrewnych
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm i znajomość produktów bankowych
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu portfelem klientów
  • znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiedza z zakresu oceny i weryfikacji dokumentacji finansowej
  • znajomość lokalnego rynku
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office i internetu
  • zaangażowanie, zorientowanie na cel i rezultat, umiejętność pracy pod presją czasu
  • inicjatywa, dynamizm i samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w placówce partnerskiej Banku
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe oraz premie)
  • możliwość zdobycia cennego know-how w jednym z najlepszych banków w Polsce
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • pracę w poszanowaniu idei work-life balance
  • możliwość pracy zdalnej (mobilne pozyskiwanie klientów)

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista