Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-07-10
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Specjalista ds. Raportowania i Analiz w Wydziale Informacji Zarządczej
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/WIZ_AR

Główne zadania:

  • Przygotowywanie analiz i raportów zarządczych na poziom Zarządu Banku i jednostek biznesowych
  • Wdrażanie i usprawnianie narzędzi raportowych i analitycznych
  • Tworzenie, rozbudowana i utrzymanie obecnych struktur danych
  • Udział w projekcie związanym z wdrożeniem nowej hurtowni danych w Banku

Wymagania:

  • Szukamy osoby doświadczonej w obszarach MIS / Controllingu z wiedzą z zakresu produktów bankowych i narzędzi raportowych
  • Praktyczna znajomość SQL na zaawansowanym poziomie
  • Wykształcenie wyższe – finanse matematyka, informatyka, itp.
  • Zdolności analityczne, umiejętność oceny sytuacji i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Inicjatywa, pomysłowość, umiejętność znajdowania rozwiązań, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość SAP Business Objects
  • Udział w projektach budowania hurtowni danych i/lub wdrażania platform z zakresu Business Intelligence

Oferujemy:

  • Stabilną, bardzo interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwości ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Zrównoważony czas pracy w zgodzie z czasem prywatnym i rodzinnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.