Ziko Apteka
Data aktualizacji: 2018-07-17
Kraków, małopolskie
Księgowość
Ziko Apteka
Księgowy/ Księgowa

Polska firma Ziko Apteka Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 170 aptek i ponad 50 punktów dermokosmetycznych na terenie całej Polski oraz apteka internetowa e-zikoapteka. Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta i dbałości o wysoką jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. To zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze wykorzystują swoje mocne strony, rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Prowadzenie rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wnip
  • Przygotowywanie niezbędnych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych oraz innych raportów na potrzeby Zarządu
  • Bieżąca obsługa spraw finansowych
  • Koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca i roku

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
  • Min. 2-letni staż pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości
  • Znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Znajomość oprogramowania finansowo-księgowego (CDN XL, Optima) oraz pakietu MS Office
  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Naszym Pracownikom zapewniamy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CFK ZIKO Sp. z o.o., ul. Legnicka 5, 31-234 Kraków moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CFK ZIKO Sp. z o.o., ul. Legnicka 5, 31-234 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe zostaną powierzone ZIKO HR Sp. z o.o. prowadzącej obsługę kadrowo-personalną w imieniu administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgody na adres: rekrutacja@ziko.pl. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: daneosobowe@ziko.pl.