mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-06-19
Bielsko-Biała, śląskie
Bankowość, Analiza, Sprzedaż

Analityk sprzedażowy ds. małych i średnich przedsiębiorstw

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, śląskie
ASZ/103/0518

Zakres obowiązków:

  • ocena sytuacji finansowej i ekonomicznej Klientów z segmentu MSP w oparciu o narzędzia analizy finansowej, w tym ocena wniosków dotyczących produktów ryzyka
  • przygotowanie umów kredytowych oraz umów zabezpieczeń
  • bieżąca obsługa zleceń dotyczących uruchomienia, wystawienia i spłaty produktów ryzyka
  • przygotowanie i prezentowanie propozycji kredytowych na komitetach kredytowych
  • prowadzenie kwartalnego monitoringu ryzyka kredytowego klientów korporacyjnych
  • współpraca z klientami w zakresie obsługi produktów kredytowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zakresie oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstw w obszarze bankowości
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki finanse bankowość, analiza przedsiębiorstw
  • wiedza z obszaru analizy finansowej, prawnych zabezpieczeń kredytów, oceny opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych, prawa bankowego, produktów bankowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, syntezy i wyciągania wniosków
  • swoboda w precyzowaniu wniosków, umiejętność argumentowania
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo
  • możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży finansowej
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy mBank
  • praca w poszanowaniu idei work-life balance
  • atrakcyjny pakiet socjalny i różnorodne benefity  (m.in.prywatna opieka medyczna, karta sportowa, możliwość pracy zdalnej)
  • możliwość dołączenia do klubów mBanku
  • mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji, dostęp do szerokiej gamy ebooków, audiobooków

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista