Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-07-19
Programista ETL/Data Mining
Nr ref. KwF/DZK/SAS
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Zarządzania Kampaniami w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DZK/SAS

Główne zadania:

  • Rozwój i utrzymanie środowiska analitycznego
  • Modyfikacja istniejących i wdrażanie nowych data martów
  • Utrzymanie oraz rozwój procesów ETL zasilających rozwiązanie SAS/Customer Intelligence wspierające działania z zakresu aktywnego marketingu
  • Projektowanie, utrzymanie oraz wdrażanie procesów kontroli dostępności i jakości danych
  • Utrzymanie oraz wdrażanie opracowanych modeli predykcyjnych, segmentacji i wskaźników charakteryzujących preferencje Klientów
  • Przygotowywanie danych na potrzeby analiz biznesowo-ekonomicznych oraz analiz data mining
  • Rekomendowanie rozwoju warstwy danych analitycznych o nowe encje danych / atrybuty / zmienne
  • Współpraca z analitykami, architektami, właścicielami biznesowymi oraz konsultantami zewnętrznymi w zakresie rozwoju środowiska analitycznego
  • Współudział w innych projektach realizowanych w zespole, w szczególności w projekcie wdrożenia platformy analitycznej w architekturze „BIG DATA” (R, Python, Hadoop, Spark, i inne…)

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki ścisłe / techniczne: matematyka, statystyka, ekonometria, metody ilościowe, informatyka
  • Znajomość języków: SAS 4GL (w tym pisania makr) oraz SQL
  • Znajomość środowiska SAS (w tym SAS Data Integration Studio)
  • Umiejętność wdrażania i rozwoju procesów ETL oraz kontroli jakości danych
  • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Chęć nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wysoka komunikatywność, systematyczność i umiejętność szybkie uczenia się
  • Dodatkowymi atutami będą:
    • znajomość środowiska MS SQL Server
    • znajomość architektury SAS,
    • doświadczenie w administrowaniu bazami danych
    • doświadczenie w administrowaniu serwerem SAS,
    • znajomość R, Python, architektury „BIG DATA”,
    • znajomość zagadnień z zakresu analityki predykcyjnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym zespole oraz dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość podejmowania własnych inicjatyw i ich samodzielnego prowadzenia
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.