Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-10-10
Samodzielna/y Księgowa/y
Nr ref. 180607/4388
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących producentów w swojej dziedzinie produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • księgowanie faktur kosztowych oraz rezerw na koszty,
  • przygotowywanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych (m.in. GUS),
  • opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacją dokumentów finansowych i księgowych w firmie,
  • współpraca z audytorem zewnętrznym,
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów,
  • sporządzanie deklaracji PCC, podatku od nieruchomości oraz innych deklaracji podatkowych wymaganych przepisami prawa.
Wymagania:
  • 2-5 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub  biurze rachunkowym,
  • dobra znajomość przepisów i regulacji podatkowych,
  • skrupulatność w wykonywanych obowiązkach,
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • każdy dodatkowy język będzie atutem (jeśli jego poziom to minimum B2).

Oferta obejmuje:
  • możliwości rozwoju w ramach organizacji,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w odpowiednio przygotowanym i komfortowym biurze,
  • rewelacyjną atmosferę w pracy.