Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-08-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza

Asystent w Zespole ds. Raportowania
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DOP/VBA

Obowiązki:

  • Analiza danych oraz tworzenie raportów (MS Excel)
  • Bieżące wsparcie zespołu w utrzymaniu funkcjonujących aplikacji MS Access oraz systemów raportowych
  • Współpraca z innymi jednostkami w zakresie tworzenia nowych rozwiązań aplikacyjno-raportowych

Wymagania:

  • Dobra znajomość MS Excel (mile widziana znajomość funkcji zaawansowanych m.in. funkcje wyszukiwania, bazodanowe, tekstowe)
  • Podstawowa znajomość MS Access (znajomość VBA będzie atutem)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość MS SQL Server (tworzenie zapytań T-SQL)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji, przeszukiwanie specjalistycznych forów internetowych)

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy z wiodącym dostawcą usług finansowych
  • Możliwość rozwoju w obszarach związanych z monitorowaniem produktywności w Departamencie Operacji
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
  • Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę wraz z pakietem benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina, premie motywacyjne)
  • Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.