Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-08-01
Deweloper Testów Automatycznych
Nr ref. KwF/DIN/AUT
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce.
Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów
oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DIN/AUT

Główne zadania:

  • Tworzenie, utrzymywanie i wykonywanie testów automatycznych aplikacji webowych i mobilnych
  • Monitorowanie i raportowanie wykonania oraz kompletności testów
  • Zarządzanie platformą testów
  • Weryfikacja skryptów pod kątem zgodności ze standardami
  • Testy manualne rozwijanych funkcjonalności aplikacji webowych i mobilnych
  • Weryfikowanie i rozwijanie przypadków testowych i dokumentacji
  • Współpraca z developerami, analitykami i testerami biznesowymi w celu zapewnienia najwyższej jakości oprogramowania

Wymagania:

  • Znajomość języków: Java oraz mile widziane C#, VBScript
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi Selenium, Appium, UFT, JIRA
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i wykonywaniu testów automatycznych i manualnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.