Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-07-18
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Starszy Doradca Klientów Korporacyjnych w Departamencie Bankowości Przedsiębiorstw
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: KwF/SRM/Gdańsk

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w bankowości korporacyjnej
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i opiece nad portfelem Klientów korporacyjnych
  • Znajomość analizy finansowej i zabezpieczeń kredytowych
  • Umiejętność inicjowania i budowania trwałych relacji z Klientami
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prezentacji
  • Znajomość rynku usług finansowych oraz produktów bankowych dedykowanych dla Klientów z segmentu przedsiębiorstw
  • Wiedza i doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych
  • Mile widziana znajomość Klientów z segmentu strategicznego
  • Prawo jazdy
  • Silna motywacja do pracy

Główne obowiązki:

  • Realizacja planów sprzedaży w zakresie pozyskania nowych Klientów oraz sprzedaży produktów bankowych
  • Budowanie portfela Klientów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Inicjowanie i wspomaganie procesu kredytowego
  • Utrzymywanie profesjonalnych i długotrwałych relacji z Klientami Banku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe oraz opiekę medyczną
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych i jakości pracy
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.