mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-08-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Młodszy specjalista w obszarze zarządzania ryzykiem płynności

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
IP/55/0718

Zadania:

  • sporządzanie analiz i raportów dotyczących ryzyka płynności
  • rozwijanie systemu analityczno-raportowego wspierającego proces zarzadzania płynnością banku
  • rozwijanie innych systemów informatycznych wspierających procesy decyzyjne oraz aplikacje transakcyjne
  • przygotowywanie niestandardowych opracowań, symulacji i analiz ad hoc
  • udział w procesie wdrażania nowych instrumentów finansowych oraz produktów bankowości inwestycyjnej

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku studiów z kierunków: matematyka, ekonomia, metody ilościowe, finanse
  • umiejętność programowania VBA
  • biegła obsługa Excela
  • mile widziane programowaniem w SAS lub SQL
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami Front Office np. Kondor+
  • ogólna wiedza z zakresu rynków finansowych i instrumentów finansowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną
  • chęć sprawdzenia się w pracy analitycznej, a w perspektywie również w obszarze zawierania transakcji na instrumentach finansowych
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i nastawienie na zdobycie unikalnego doświadczenia, umożliwiającego dalszy rozwój w bankowości

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (w pełnym wymiarze godzin) w renomowanej instytucji finansowej
  • współudział w przygotowywaniu rekomendacji dla menadżerów w zakresie zarzadzania ryzykiem płynności
  • rozwijanie umiejętności analitycznych oraz programistycznych a także możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie zawierania transakcji na rynku finansowym
  • zdobywanie wiedzy z zakresu zarządzania ryzykiem finansowym
  • atrakcyjny pakiet benefitów płacowych oraz pozapłacowych

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista