Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-08-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Zapewnienia Zgodności w Warszawie na stanowisku:

Specjalista do Zespołu Monitorowania Zgodności Procesów
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DZZ-ZMP

Zadania:

  • Uczestnictwo w kluczowych projektach związanych z dostosowaniem Banku do nowych wymagań prawnych oraz regulatorów
  • Bieżące śledzenie zmian regulacji prawnych i sektorowych, a także trendów i najlepszych praktyk w obszarze zgodności oraz ocena ich wpływu na działalność Banku
  • Kontrola zgodności działalności Banku z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi, rekomendacjami regulatorów i kodeksami dobrych praktyk, standardami rynkowymi oraz wymogami grupy kapitałowej
  • Opracowywanie, wdrażanie i realizację kontroli z zakresu ryzyka braku zgodności
  • Prowadzenie i koordynacja procesów w obszarze zarządzania ryzykiem braku zgodności tj. identyfikacja, ocena, monitorowanie, testowanie, a także raportowanie ryzyka braku zgodności, a także prowadzenie mapy ryzyka braku zgodności
  • Przygotowywanie regularnych sprawozdań i raportów zarządczych z zakresu działalności Compliance
  • Opiniowanie i akceptacja projektów regulacji wewnętrznych w zakresie ich zgodności z wymogami prawa
  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji wewnętrznych regulacji z zakresu Compliance.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawo, ekonomia, finanse
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w bankowości
  • Ogólna znajomość przepisów prawa sektora bankowego
  • Mile widziane doświadczenie w komórkach kontroli lub audytu wewnętrznego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań
  • Dobra znajomość  pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w obszarze zapewnienia zgodności
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.