mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-07-18
Tychy, śląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Doradca Klienta Zamożnego/ Specjalista Kredytowo-Inwestycyjny

miejsce pracy: Tychy, śląskie
numer referencyjny: ASZ/071/0518

Główne zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty ze szczególnym nastawieniem na obszar inwestycji)
  • zarządzanie istniejącym portfelem klientów zamożnych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa klientów zamożnych z zachowaniem najwyższych standardów jakości w zakresie produktów i możliwości inwestycyjnych
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług bankowych dla  segmentu klientów zamożnych
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu portfelem klientów
  • wiedza na temat zagadnień dotyczących rynku kapitałowego i pieniężnego
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunkowe)
  • umiejętność identyfikowania potrzeb klienta i budowania długofalowych relacji
  • skuteczność w realizacji wyznaczonych celów
  • inicjatywa i dynamizm w działaniu
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • przejrzystą ścieżkę karier
  • dostęp do szerokiej biblioteki szkoleń, ebooków i audiobooków
  • dodatkowe dni urlopowe dla rodziców (pozakodeksowe)
  • przejrzysty system wynagradzania (podstawa + premia)
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową, dofinansowanie do świąt, wypoczynku, LinkedIn Learning, Konkursy sprzedażowe z nagrodami)
  • możliwość dołączenia do klubów mBanku

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista