Deloitte
Data aktualizacji: 2019-06-07
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza

Kogo szukamy

Wymagania:

  • Bardzo dobre zdolności analityczne, komunikacyjne oraz organizacyjne;
  • Wcześniejszy udział w projektach związanych z budową bądź wdrażaniem oprogramowania;
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy dla branży bankowej, w obszarach zarządzania ryzykiem finansowym, zgodności regulacyjnej lub sprawozdawczości (praca w banku lub realizacja projektów dla sektora bankowego, w wymienionych obszarach); przynajmniej podstawowa znajomość zagadnień biznesowych, jakie występują w powyższych obszarach;
  • Odpowiedzialność, dokładność, umiejętność samodzielnego pogłębiania wiedzy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, umożliwiająca pracę z klientami w języku angielskim;
  • Gotowość do podróży zagranicznych w ograniczonym zakresie (maksymalnie 20-30% czasu pracy).

Dodatkowe atuty (opcjonalnie- mile widziane):

  • Znajomość regulacji CRD IV/CRR;
  • Znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem oprogramowania (np. analiza wymagań, przygotowywanie specyfikacji wymagań, testowanie);
  • Doświadczenie we współpracy z zespołem deweloperskim (np. jako product owner);
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, w szczególności dot. wdrażania oprogramowania;
  • Przynajmniej podstawowa znajomość SQL i relacyjnych baz danych.
Dyplom licencjata
4+
Lata doświadczenia
Dyplom magistra
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

SQL
SQL
Business Analysis
Analiza biznesowa

Twoja przyszła rola

Zadania do realizacji

  • Dołączenie do interdyscyplinarnego zespołu obejmującego specjalistów w zakresie regulacji bankowych, zarządzania ryzykiem oraz budowy oprogramowania; udział w rozwoju oraz wdrażaniu nowoczesnego rozwiązania informatycznego dla branży bankowej, z obszaru zarządzania ryzykiem i zgodności regulacyjnej;
  • Wsparcie ekspertów biznesowych oraz product-owner’a w analizie oraz specyfikowaniu wymagań biznesowych;
  • Wsparcie zespołu deweloperskiego na etapie projektowania funkcjonalnego oraz testowania zdefiniowanych wymagań biznesowych;
  • Udział we wdrożeniach zbudowanego oprogramowania – jako wsparcie PM-a lub jako samodzielny PM (planowanie i kontrola realizacji zadań, komunikacja z klientem, koordynacja działań zespołu wdrożeniowego, wsparcie operacyjne działań wdrożeniowych, opracowywanie dokumentacji projektowej);
  • Wsparcie kadry menadżerskiej Deloitte w czynnościach sprzedażowych oraz w wewnętrznych pracach organizacyjnych związanych z realizowanymi projektami.

Co oferujemy

  • Pracę z zespołem specjalistów;
  • Rozpoznawalną marka na rynku usług doradczych;
  • Prestiżową lokalizację biura;
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Duży wybór szkoleń merytorycznych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitóws (m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, aktywności sportowe, rowery do dyspozycji pracowników, dobra kawa i owoce w kuchni).
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Praca z największymi markami
Masaż w biurze
Możliwość pracy z domu
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Elastyczne godziny pracy
System premii i bonusów
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Atrakcyjne wynagrodzenie
Prywatna opieka medyczna
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Karta Multisport
Deloitte Adventure Team
Ludzie z którymi chce się pracować
Wewnętrzny program rozwoju kariery
Spotkania integracyjne

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

The team specialises in creating and implementing advanced systems that support measuring and management of financial risk in banks.