Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-03-03
.Net Developer
Nr ref. 180456/4259
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • projektowanie architektury, dobór rozwiązań, wdrażanie aplikacji i komponentów,
  • programowanie aplikacji,
  • dbałość o wysoką jakość, wydajność, bezpieczeństwo kodu oraz zgodność ze standardami,
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfiką techniczną,
  • projektowanie i tworzenie integracji między systemami wewnętrznymi oraz usługami i systemami partnerów,
  • wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu,
  • praca projektowa w Scrum.
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w tworzeniu aplikacji webowych,
  • znajomość technologii: ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI, WCF,
  • znajomość ORM: nHibernate lub EnitityFramework,
  • umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT oraz GITLab,
  • znajomość DI / IoC np. Autofac,
  • doświadczenie w pracy z bazą danych MS SQL,
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

  • Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w pracy z narzędziami: TeamCity, OctopusDeploy, Nuget, IIS,
  • znajomość baz NOSQL – Redis/ MongoDB/ ElasticSearch,
  • znajomość rozwiązań chmurowych np. Azure.
Oferta obejmuje:
  • elastyczne formy współpracy,
  • pracę w ciekawych projektach,
  • aktywne uczestnictwo w procesie analizy,
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę w rozwijającej się organizacji,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pakiet świadczeń dodatkowych: opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowania.