mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-08-23
Doradca ds. Leasingu
Nr ref. RKO/119/0718
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

RKO/119/0718
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Główne zadania:

  • budowa i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz dostawcami pojazdów do 3,5 T
  • aktywne pozyskiwanie do współpracy dostawców przemysłowych oraz realizacja transakcji pochodzących od dostawców
  • prowadzenie negocjacji oraz ustalanie warunków zawieranych transakcji leasingowych
  • realizacja transakcji leasingowych w oparciu o obowiązujące procedury i standardy mLeasing
  • sprzedaż produktów leasing/pożyczka oraz ubezpieczeń majątkowych
  • dbanie o portfel klientów oraz relacje biznesowe

Oczekujemy:

  • minimum 2letniego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą usług leasingowych lub finansowych
  • mile widziane doświadczenia we współpracy z dostawcami maszyn i urządzeń i/lub transportu ciężkiego
  • dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office
  • chęci dalszej nauki i samodoskonalenia się
  • doskonałej organizacji pracy
  • zorientowania na cel oraz otwartości na zmiany
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrze rozwiniętych umiejętności sprzedażowych oraz negocjacyjnych

Oferujemy

  • zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • know-how w zakresie prowadzonych projektów
  • rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty
  • brand mLeasing Sp. z o.o. - instytucji o ugruntowanej pozycji rynkowej z ofertą produktową na najwyższym poziomie

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista