Temat tygodnia
czyli rozmowa o gorących biurkach, open space'ach i chillout roomach
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
HAYS Poland
Data aktualizacji: 2018-11-29
Konsultant VAT
Nr ref. 1109410
Aplikuj
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2018-11-29 Aplikuj
HAYS Poland
Konsultant VAT

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy księgowo-podatkowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:


Konsultant VAT
Konsultant VAT
Warszawa, mazowieckie
NR REF.:1109410

Główne zadania na tym stanowisku to nadzór nad prawidłowością rozliczeń VAT, koordynowanie prac nad sporządzaniem rejestrów i deklaracji VAT, przygotowywanie pism oraz wniosków kierowanych do organów podatkowych w ramach współpracy z międzynarodowymi korporacjami (w tym obsługa prestiżowych klientów zagranicznych).

Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: prawo lub ekonomia). Oczekiwana jest praktyczna znajomość przepisów w zakresie podatku VAT, poparta pierwszymi doświadczeniami zawodowymi (obejmującymi również praktyki, staże) – minimum dwa lata. Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie). Poszukujemy osób biegle posługujących się programami pakietu MS Outlook i MS Office (w szczególności Excel). Na tym stanowisku sprawdzają się kandydaci o umiejętnościach analitycznych, gotowi do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Kandydaci powinni cechować się dokładnością, odpowiedzialnością, kreatywnością i elastycznością. Na stanowisku kandydat będzie współpracował z innymi członkami zespołu i obszarami biznesu, dlatego ważna jest komunikatywność i zaangażowanie w powierzane obowiązki.

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość działania w międzynarodowym środowisku, jasną ścieżkę rozwoju w ramach organizacji, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, zajęcia z języka angielskiego, pakiety medyczne, karty fitness, a także miłą atmosferę pracy.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, nie czekaj. Wyślij swoją aplikację już teraz!