EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-08-14
Łódź, łódzkie
Konsulting, Analiza
Asystent ds. przetwarzania i analizy danych

Możliwości jakie na Ciebie czekają

Dołącz do EY a staniesz się częścią zespołu nakierowanego na myślenie i działanie w skali globalnej, zarówno w sensie geograficznym jak i rynkowych. Nasza unikalna struktura dostarczy Ci bogatych możliwości rozwoju kariery,  łącząc je ze świadczeniem wysokiej klasy usług na rzecz naszych klientów na całym świecie.

Twoje główne zadania

Wsparcie obejmuje podstawowe procedury badania przy użyciu zautomatyzowanych narzędzi. Poznasz standardowe procedury audytowe i przekonasz się na czym polega praca audytora.

Umiejętności, które cenimy

  • umiejętności pracy w zespole
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania i rzetelnego podejścia do pracy
  • znajomość języka SQL
  • znajomość podstaw rachunkowości
  • doświadczenie w analizie danych biznesowych

Nasze oczekiwania wobec kandydatów

  • znajomości programu Ms Excel w stopniu średnio-zaawansowanym
  • znajomości Ms Access w stopniu co najmniej podstawowym
  • zdolności analitycznych
  • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym

Kogo szukamy

Na stanowisko asystenta poszukujemy absolwentów uczelni wyższych lub studentów 5 roku dostępnych w pełnym wymiarze godzin.

Szukamy osoby, która jest zaangażowana w pracę i ceni sobie możliwości rozwoju pracując w międzynarodowej firmie.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.