mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-08-27
Łódź, łódzkie
Bankowość

Asystent/ka Oddziału Korporacyjnego

Miejsce pracy: Łódź, łódzkie
AKU/049/0718

Kluczowe zadania:

  • Wsparcie zespołu sprzedażowego Doradców ds. Klientów Korporacyjnych
  • Bieżąca obsługa sekretariatu w zakresie korespondencji, poczty elektronicznej
  • Logistyczne i administracyjne wsparcie Dyrektora oraz Współpracowników w zakresie organizacji spotkań, podróży służbowych
  • Dbałość sprawny przepływ dokumentacji
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień związanych z funkcjonowaniem Oddziału
  • Przygotowanie materiałów i prezentacji na spotkania
  • Przygotowywanie, uzupełnianie dokumentacji do otwarcia rachunku bankowego
  • Przygotowywanie oraz wysyłka dokumentów do Klienta
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • Doświadczenie w podobnej roli (mile widziane doświadczenie asystenckie, odbyty staż w działach sprzedaży lub analizy)
  • Swobodna obsługa urządzeń biurowych oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Nastawienie proklienckie
  • Szybkość w działaniu, dynamizm, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka koncentracja i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Inicjatywa
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

  • Zatrudnienie w  oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • Możliwość rozwoju umiejętności analitycznych i sprzedażowych
  • Przyjazne środowisko pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy)

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Asystent