Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
HAYS Poland
Data aktualizacji: 2018-10-17
Samodzielna/y Księgowa/y
Nr ref. 1109825
Poznań, wielkopolskie
Księgowość, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2018-10-17
Samodzielna/y Księgowa/y
Samodzielna/y Księgowa/y
Poznań, wielkopolskie
NR REF.:1109825

Twoja następna firma to nowoczesna organizacja zajmująca się doradztwem gospodarczym w sektorze rolniczym, wykorzystująca brytyjskie i polskie doświadczenia oraz działająca na terenie nie tylko Polski, ale całej Europy Środkowej. Jednym z rodzajów świadczonych usług przez firmę jest kompleksowa obsługa księgowa.

Twoje następne stanowisko to Samodzielna/y Księgowa/y, która będzie członkiem 5 osobowego zespołu księgowego prowadzącego pełną rachunkowość średnich i dużych gospodarstw rolnych. Będziesz brać udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych, budżetów oraz wymaganych raportów i analiz. Do twoich obowiązków będzie również należeć sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) i stała współpraca z US, GUS, NBP w celu przygotowania wymaganych dokumentów. Na bieżąco będziesz weryfikować i księgować dokumenty dla obsługiwanych Klientów. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces? Szukamy osoby mającej doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek (w tym biorącej udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych) i chcącej rozwijać swoje umiejętności. Dużym atutem będzie posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Istotnym narzędziem pracy jest MS Excel, a mile widziana jest również znajomość programu Symfonia.

Co zyskujesz? Pracę w stabilnej (istniejącej od 20 lat) i przyjaznej firmie w niewielkim, młodym zespole oraz zatrudnienie na umowie o pracę z możliwością dofinansowania szkoleń kierunkowych i językowych.

Poziom stanowiska
Specjalista