Temat tygodnia
Sprawdźcie, ile wynoszą zarobki w 2019 r. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
HAYS Poland
Data aktualizacji: 2018-10-29
Controlling Manager
Nr ref. 1109590
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2018-10-29
HAYS Poland
Controlling Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora usług finansowych, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko  


Controlling Manager
Controlling Manager
Warszawa, mazowieckie
NR REF.:1109590

Controlling Manager będzie odpowiedzialny za rozwój i koordynację pracy trzyosobowego zespołu kontrolingu, wraz z którym będzie sprawował nadzór nad realizacją planów finansowych spółki.
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za proces planowania i budżetowania, przygotowywanie rocznych i wieloletnich planów finansowych oraz informacji zarządczej na potrzeby wewnętrzne oraz centrali zagranicznej. Do zadań Kierownika dz. Kontrolingu będzie należało wspieranie kluczowych decyzji biznesowych firmy, poprzez dostarczanie kompleksowych analiz finansowych, a także monitorowanie wykonania budżetu, analiza profitowości poszczególnych linii biznesowych i produktów, nadzór nad kwartalnym raportowaniem finansowym w oparciu o standardy Grupy oraz nad sporządzaniem rocznej sprawozdawczości statutowej i procesem raportowania do regulatora.
Ponadto, zatrudniona osoba będzie angażowana w rozwój procesów kontroli wewnętrznej i narzędzi służących do raportowania i budżetowania, a także tworzenie i usprawnianie modeli finansowych i kontrolingowych. Controlling Manager będzie blisko współpracował lokalnie z Dyrektorem Finansowym i Zarządem oraz z centralą zagraniczną Grupy.

Od idealnego Kandydata oczekujemy doświadczenia na analogicznym stanowisku zdobywanego w firmie z sektora usług finansowych lub w consultingu, w dziale audytu bądź doradztwa strategicznego.
Poszukujemy osoby posiadającej wykształcenie kierunkowe (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia), bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, a także praktyczną wiedzę z zakresu sprawozdawczości oraz procesów biznesowych w sektorze usług finansowych. Mile widziane będą osoby posiadające kwalifikacje ACCA, CIMA.
Warunkiem koniecznym jest także doświadczenie w zarządzaniu zespołem, wysoki poziom samodzielności w działaniu, a także umiejętność efektywnej współpracy z biznesem.

Jest to idealna rola dla osoby posiadającej kompetencje managerskie, poszukującej dalszego rozwoju w międzynarodowej firmie, wciąż intensywnie się rozwijającej na rynku, funkcjonującej w oparciu o bardzo wysokie standardy działania, gwarantującej udział w interesujących projektach realizowanych lokalnie i na poziomie Grupy, a także realną możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów.
Nasz Klient oferuje bogaty pakiet benefitów, możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych, dedykowanych dla działu finansowego szkoleniach oraz kursach językowych.

Poziom stanowiska
Kierownik