Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej na stanowisko:

Starszy Specjalista w Wydziale Produktów Oszczędnościowych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DMD/WPO

Zadania:

  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań, produktów, kampanii sprzedażowych w celu realizacji celów biznesowych
  • Doskonalenie procesów zwiększające satysfakcję Klientów
  • Tworzenie materiałów marketingowych wspierających wzrost depozytów
  • Codzienny monitoring portfela w zakresie wolumenów, spreadów, marży i realizacji celów
  • Zarządzanie ofertą i pricingiem
  • Budowanie strategii, planów marketingowych dla kategorii produktowej
  • Tworzenie specyfikacji i dokumentacji produktu
  • Współpraca z innymi jednostkami banku przy wdrażaniu/modyfikacji produktów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie – mile widziane marketing, zarządzanie, finanse i bankowość
  • Min. 3 lenie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze produktów depozytowych w instytucji finansowej
  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie we wdrażaniu produktów bankowych i zarządzaniu portfelem
  • Innowacyjność i wizja – umiejętność przewidywania trendów rynkowych i zdolność do tworzenia rozwiązań wyprzedzających rynek
  • Dbałość o jakość i zgodność z regulacjami tworzonych rozwiązań / produktów
  • Zorientowanie na wynik, w szczególności osiąganie celów średnio i długoterminowych
  • Doświadczenie w budowaniu strategii, planów marketingowych dla kategorii produktowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny
  • Systematyczność i dobre zorganizowanie pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji odpowiedzialnych zadań
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny w tym opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.