Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-09-07
Specjalista ds. Logistyki
Nr ref. 180731/4501
Łódź, łódzkie
Zakupy
angielski, niemiecki

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm zajmujących się produkcją części dla przemysłu samochodowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • zapewnienie materiału do produkcji w oparciu o system SAP,
  • optymalizacja stanów magazynowych,
  • stały monitoring zapasów,
  • nadzór nad przepływem komponentów u podwykonawców,
  • doskonalenie procesów zamawiania, przepływu materiału, planowania produkcji i dostaw,
  • przeprowadzanie procesów reklamacyjnych z dostawcami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub z branży motoryzacyjnej, będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienna swobodną komunikację, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomość systemu SAP będzie stanowiło dodatkowy atut.
Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)       ​

Ważne: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.