Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
HAYS Poland
Data aktualizacji: 2018-12-06
Katowice, śląskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, niemiecki
Data aktualizacji: 2018-12-06 Aplikuj

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, której jedne z głównych zadań to certyfikacja wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. W 2017 roku firma ta otworzyła w Katowicach swoje Centrum Usług Wspólnych. Aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko księgowego z językiem niemieckim do jednego z nowych projektów.


Młodszy księgowy z językiem niemieckim
Młodszy księgowy z językiem niemieckim
Katowice, śląskie
NR REF.:1110232


Główne zadania i obowiązki:
Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za działania w sferze finansów i księgowości w obszarze zobowiązań lub należności. Do twoich zadań należeć będzie między innymi wykonywanie rozliczeń, przygotowywanie faktur i innych dokumentów, przygotowywanie raportów i przedstawianie ich swojemu przełożonemu.

Nasze oczekiwania:
Od kandydatów wymagamy wykształcenia z zakresu księgowości, finansów lub ekonomii, ponieważ konieczna jest znajomość podstawowych terminów oraz zasad z zakresu księgowości. Ze względu na międzynarodowy charakter firmy niezbędny będzie język angielski oraz niemiecki na poziomie minimum komunikatywnym. Szukamy osoby komunikatywnej, odpowiedzialnej, potrafiącej pracować w zespole i zorientowanej na dostarczanie dobrej jakości usług naszemu klientowi.

Oferujemy:
Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym. Siedziba firmy mieści się w nowoczesnym biurowcu w centrum Katowic. Dodatkowo oferujemy prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty sportowej.