Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
HAYS Poland
Data aktualizacji: 2018-12-06
Poznań, wielkopolskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski
Data aktualizacji: 2018-12-06 Aplikuj
Oferta dla doświadczonego księgowego
Oferta dla doświadczonego księgowego
Poznań, wielkopolskie
NR REF.:1110235

Szukasz pracodawcy, który doceni Twoje doświadczenie w księgowości? Masz ugruntowaną wiedzę? Potrafisz się odnaleźć w komunikacji z innymi działami księgowości, i wiesz w jaki sposób efektywnie z nimi współpracować? Mówisz płynnie po angielsku? Pracuj dla jednego z największych międzynarodowych dostawców wysokiej jakości mieszanek, kompozytów i proszków z tworzyw sztucznych w Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu.

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim księgowanie i rozliczanie faktur, monitoring należności, zarządzanie kartotekami dostawców oraz zarządzanie rozliczaniem gotówkowym i procesami windykacyjnymi. Będzie on współpracował z oddziałami firmy w Wielkiej Brytanii.

Szukamy księgowego z doświadczeniem, niekoniecznie na poziomie seniorskim. Niezbędna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Wyższe wykształcenie ekonomiczne będzie atutem, jednak kluczowe jest doświadczenie w realizacji podobnych obowiązków i wiedza merytoryczna. Ważne jest dla nas aby kandydat dobrze czuł się w kulturze pracy Centrów Usług Wspólnych.

Oferujemy pracę w profesjonalnym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym. Atutem są konkurencyjne zarobki i benefity, zależne od doświadczenia zawodowego. Środowisko pracy jest międzynarodowe i zróżnicowane, stąd możliwość dzielenia się wiedzą z różnymi specjalistami. Daje to dobre możliwości dla rozwoju zawodowego i osobistego.  

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Oddzwonię i odpowiem na wszelkie pytania dotyczące tego stanowiska!
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.