EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-08-31
Warszawa, mazowieckie
Human Resources
angielski
Praktykant w Zespole Rozwoju Karier

Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Odegrasz istotną rolę wspierając globalny rozwój naszych usług. Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Możliwości jakie na Ciebie czekają:

Każdy dzień pracy jest dynamiczny i przynosi nowe wyzwania. Nasza codzienność to przede wszystkim praca z ludźmi, więc wymaga od nas elastyczności, kreatywności i umiejętności znajdowania rozwiązań. Zaczniesz od podstawowych zadań, dzięki którym znacznie usprawnisz nasze działania – wszystkiego Cię nauczymy!

Twoje główne zadania:

  • wsparcie pracy Działu Rozwoju Pracowników w codziennej aktywności z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
  • pomoc w organizacji wydarzeń wewnętrznych i szeroko rozumianych projektów HR,
  • analizowanie danych z zakresu HR: tworzenie raportów i prezentacji.

Kogo szukamy:

Szukamy, entuzjastycznych osób, które są gotowe dołączyć do naszego zespołu, by pracować nad różnorodnymi projektami w otoczeniu pełnym wyzwań. Zależy nam, żebyś rozwijał/a się razem z nami i realizował/a swoje ambicje zawodowe. Dlatego mamy pewność, że dołączając do nas, będziesz miał/a satysfakcję z dokonania najlepszego wyboru i poczucie, iż czerpiesz zadowolenie ze swojej pracy.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • status studenta (studia magisterskie),
  • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu HR, motywacji i rozwoju pracowników,
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość Excela,
  • dobre wyniki na studiach,
  • dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność min. 30 h w tygodniu.
Oferujemy:
  • Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami,
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,
  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości,
  • Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,
  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,
  • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą,
  • Rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych,
  • Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach,
  • Elastyczny czas i miejsce pracy,
  • Program EY Care & Wellness, a w nim: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych,
  • Możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego – pożyczka na start,
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji.

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.