mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-08-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Młodszy Specjalista ds. wsparcia administracyjnego zespołu mLeasing

SPE/134/0818
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Obsługa Klientów mLeasing w procesie czynności back-office
  • Dbanie o prawidłowy przebieg umowy leasingowej
  • Obsługa i rozliczanie umów leasingu
  • Wsparcie sprzedażowe handlowców
  • Obsługa systemów informatycznych w zakresie wprowadzania i edycji danych

Masz to COŚ?

  • Studiujesz lub zdobyłeś już tytuł licencjata
  • Pierwsze doświadczenie pracy w instytucji finansowej lub obszarze administracyjnym jest mile widziane
  • Swobodnie pracujesz z aplikacjami MS Office
  • Powierzone zadania wykonujesz z zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością
  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • Lubisz pracę zespołową i kontakt z ludźmi

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres zastępstwa w spółce Grupy mBanku – mLeasing Sp. z o.o.. Czeka na Ciebie biurko w centrali mLeasing przy ul. Ks. I. Skorupki 5 w Warszawie
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz dalszej nauki
  • Przyjazna atmosfera pracy z poszanowaniem idei work-life balance
  • Benefity płacowe oraz poza płacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy, narzędzia do zwinnej nauki)

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista