mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-13
Częstochowa, śląskie
Bankowość, BPO/SSC

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Kartę
sportową
Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas cieszy w pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Dyrektor Centrum Usług Finansowych
miejsce pracy: Częstochowa, nr referencyjny: ASZ/116/0718

Twoje zadania:

  • zarządzanie działalnością biznesową oddziału detalicznego
  • efektywne kierowanie zespołem pracowników dedykowanych do obsługi klientów detalicznych i małych firm
  • realizowanie lokalnych eventów dla klientów
  • nadzorowanie procesów gotówkowych w oddziale
  • dbałość o zapewnienie wysokich standardów obsługi klientów i budowanie pozycji rynkowej mBanku

Potrzebne Ci będzie:

  • minimum 2letnie doświadczenie prowadzenie z sukcesem placówki bankowej/ zespołu o podobnym modelu biznesowym (obsługa klientów detalicznych, zamożnych oraz firm)
  • doświadczenie w obsłudze klienta (sprzedaż produktów kredytowych i depozytowo-inwestycyjnych dla osób fizycznych i segmentu mikrofirm)
  • doświadczenie w realizacji planów sprzedażowych w zarządzanym oddziale/zespole
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • znajomość produktów, procedur bankowych oraz technik sprzedaży
  • posiadanie wysokiej świadomości biznesowej (znajomość lokalnego rynku klientów oraz konkurencji, wiedza z zakresu mechanizmów rynkowych i bieżących tendencji)
  • umiejętność planowania, stawiania celów oraz ich rozliczania
  • wysoko rozwinięte zdolności przywódcze i interpersonalne
  • zdolności negocjacyjne i budowania pozytywnych relacji z klientami
  • umiejętność zarządzenia zmianą oraz przeprowadzenia zespół przez proces zmiany
  • energia do osiągania ambitnych celów i podejmowania nowych wyzwań