Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-04
Lublin, lubelskie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Sprzedaży Produktów Biznesowych i Hipotecznych na stanowisko:

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych
Miejsce pracy: Lublin, lubelskie
Nr. Ref.: KWF/SK/Lublin

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych lub w obrocie nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości
  • Umiejętność budowania relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • Umiejętność organizowania własnej pracy
  • Nastawienie na rezultaty

Główne zadania:

  • Aktywna sprzedaż kredytów mieszkaniowych
  • Profesjonalna obsługa klientów i partnerów Banku
  • Współpraca z Oddziałami Detalicznymi w zakresie Kredytów Hipotecznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, kontaktów biznesowych oraz partnerów handlowych
  • Nawiązywanie kontaktów i długofalowa współpraca z partnerami Banku

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • System szkoleń
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej instytucji finansowej.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.