Deloitte
Data aktualizacji: 2018-11-01
Łódź, łódzkie
IT

Kogo szukamy

Junior Web Developera

Angielski
Angielski

Inne wymagania

HTML
HTML
CSS
CSS
Java
Java
JavaScript
JavaScript

Twoja przyszła rola

Zakres obowiązków:

  • tworzenie elementów stron internetowych w HTML/CSS
  • udział w tworzeniu web-aplikacji
  • analiza potrzeb klienta we współpracy z zespołem PMów
  • udział w testowaniu i usuwaniu błędów
  • rozwiązywanie problemów technicznych

Konieczna jest umiejętność posługiwania się:

  • HTML5 na pozimie 2
  • CSS3 na poziomie 2
  • JavaScript na poziomie 1
  • PHP na poziomie 1
  •  bardzo mile widziane: podstawy SQL, C/C++, Java
    *przyjęta scala:
    1- 4, gdzie 1 oznacza znajomość podstawową, a 4 oznacza znajomość biegłą.

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe korzyści w postaci ubezpieczenia medycznego, kart sportowych oraz szeregu ciekawych aktywności w ramach integracji – zaplanowanych i spontanicznych
  • Elastyczny system pracy
  • Ugruntowane na międzynarodowym rynku, pełne wyzwań środowisko pracy działające z sukcesem na 5 kontynentach. Deloitte Digital w tej chwili zatrudnia 4 000 osób i oferuje dostęp do niezwykłych możliwości rozwoju w strukturach Deloitte w Europie Środkowej i innych regionach świata
  • Przyjazne nastawienie oraz towarzystwo kreatywnych i pracowitych ludzi, którzy często się uśmiechają i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Deloitte Adventure Team
FitProfit
FitProfit
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ludzie z którymi chce się pracować
Możliwość pracy z domu

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
HTML CSS