Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-20
Administrator VMware i Backup
Nr ref. KwF/DIN/VMW
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DIN/VMW

 Zadania:

  • Administracja platformą wirtualizacyjną Vmware
  • Kontrolowanie wykorzystania zasobów sprzętowych
  • Nadzorowanie i kontrolowanie infrastruktury wykorzystywanej do procesu backup
  • Bieżące rozwiązywanie problemów w ww. obszarach
  • Automatyzacja zadań administracyjnych, centralizacja konfiguracji, standaryzacja dostarczanych środowisk wirtualnych
  • Planowanie testowych odtworzeń zgodnie z polityką procesu backup
  • Realizacja bieżących zgłoszeń w zakresie IT

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w utrzymaniu platformy VMWare
  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań serwerowych i storage
  • Doświadczenie w zarzadzaniu rozwiązaniami do backupu (preferowany Avamar, Data Domain)
  • Doświadczenie w zarządzaniu platformą MS Azure będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w utrzymaniu i diagnostyce środowisk opartych o Windows Server
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim na potrzeby tworzenia dokumentacji technicznej / projektowej
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar
  • Duża samodzielność i organizacja własnej pracy, terminowość
  • Sumienność

 Oferujemy:

  • Styczność z nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu infrastruktury IT w Banku Millennium
  • Wsparcie zespołu i managera w realizacji zadań
  • Prace w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Pakiet socjalny wraz z opieką medyczną, kartą sportową/ biletami do kina i zniżkami
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.