Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
HAYS Poland
Data aktualizacji: 2018-12-04
Katowice, śląskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, niemiecki
Data aktualizacji: 2018-12-04 Aplikuj

Międzynarodowa marka z wieloletnią tradycją w Europie, która w Katowicach otworzyła Centrum Usług Wspólnych wspierające przede wszystkim rynki europejskie w procesach finansowo-księgowych.
 


Księgowy z j.niemieckim
Księgowy z j.niemieckim
Katowice, śląskie
NR REF.:1110803

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces zobowiązań dla spółki niemieckiej - uzgadnianie kont AP (Accounts Payable), procesowanie faktur oraz dokumentacji, bezpośredni kontakt z dostawcami oraz dbanie o poprawność danych w systemie SAP. Dodatkowo będziesz uczestniczył w procesach zamknięcia miesiąca oraz przygotowywał raporty wewnętrzne - na potrzeby firmy i partnerów z Niemiec.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze księgowości,posługujesz się językiem niemieckim oraz angielskim w stopniu co najmniej średniozaawansowanym ta propozycja zawodowa może być dla Ciebie odpowiednia. Doświadczenie w środowisku międzynarodowym oraz wykształcenie finansowe będą dodatkowymi atutami.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach, pracę w dynamicznym środowisku w przyjaznej atmosferze oraz atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa).