mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-21
Szczecin, zachodniopomorskie
Bankowość, Rynki kapitałowe

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Kartę
sportową
Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas cieszy w pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalista ds. sprzedaży produktów inwestycyjnych
miejsce pracy: Szczecin, nr referencyjny: RKO/137/0818

Twoje zadania

  • aktywne zarządzanie portfelem klientów zamożnych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz zwiększanie cross-sellingu w mBanku
  • obsługa klientów zamożnych z zachowaniem najwyższych standardów jakości w zakresie produktów inwestycyjnych
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy

Potrzebne Ci będzie:

  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów, rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb Klienta
  • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • zainteresowanie obszarem rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji makroekonomicznej
  • doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym lub zamożnym związane z aktywną sprzedażą produktów inwestycyjnych
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B

Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
Specjalista
Specjalista