Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-25
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Analityk Biznesowo-Systemowy w obszarze kart płatniczych i płatności mobilnych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DRA/ABS

Główne zadania:

  • Rozwiązywanie problemów funkcjonalnych i technicznych systemów transakcyjnych,
  • Analiza i usuwanie problemów zgłaszanych przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych, jako trzecia linia wsparcia,
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej dla zmian systemowych,
  • Przygotowywanie i wykonywanie testów mających na celu zapewnienie jakości wdrażanych rozwiązań,
  • Wsparcie pracy wewnętrznych użytkowników systemów transakcyjnych w zakresie analizy funkcjonowania systemu i pomocy technicznej.

Wymagania podstawowe:

  • Wyższe wykształcenie lub ostatni rok studiów magisterskich o profilu technicznym,
  • Dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Umiejętność budowania kwerend SQL w środowisku relacyjnych baz danych,
  • Dobra znajomość środowiska MS Windows i pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy.

Dodatkowe atuty:

  • Ogólna znajomość mobilnych płatności oraz zasad działania kart płatniczych,
  • Mile widziana wiedza z UML i Enterprise Architect,
  • Znajomość technologii web services (SOAP, REST).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.