Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-25
Radca Prawny
Nr ref. KwF/DNG-ZWP/Gdańsk
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Administracja

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Zagrożonych Należności Gospodarczych w Gdańsku na stanowisku:
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: KwF/DNG-ZWP/Gdańsk

Obowiązki:

Wspomaganie prawne w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności w sprawach gospodarczych, w tym:

  • Wydawanie opinii prawnych, bieżące wspomaganie pracowników windykacji, współudział w negocjacjach
  • Analiza sytuacji formalno-prawnej wierzytelności Banku i ich zabezpieczeń
  • Proponowanie optymalnych sposobów postępowania Banku
  • Tworzenie dokumentów dotyczących działań w ww. zakresie, w tym w sprawach sądowych
  • Zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych w oparciu o udzielone pełnomocnictwa

Wymagania:

  • Uprawnienia Radcy Prawnego
  • Doświadczenie w zakresie obsługi prawnej związanej z prawem gospodarczym, windykacją i restrukturyzacją (w tym prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym)
  • Doświadczenie jako pełnomocnik procesowy w postępowaniach sądowych, w szczególności gospodarczych i upadłościowych
  • Umiejętność kreowania rozwiązań i budowania strategii postępowania w sprawie
  • Samodzielność w działaniu oraz ocenie krytycznych zdarzeń w procesie
  • Mile widziane doświadczenie w banku lub kancelarii prawnej obsługującej banki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na zastępstwo
  • Pracę przy ciekawych, precedensowych sprawach prawnych pozwalającą na zdobycie unikalnych doświadczeń
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Motywujący system wynagradzania.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.