Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-12-21
.NET Developer
Nr ref. 180456/4553
Warszawa, mazowieckie
IT

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży medycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • projektowanie architektury, dobór rozwiązań, wdrażanie aplikacji i komponentów,
  • programowanie aplikacji,
  • dbałość o wysoką jakość, wydajność, bezpieczeństwo kodu oraz zgodność ze standardami,
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfiką techniczną,
  • projektowanie i tworzenie integracji między systemami wewnętrznymi oraz usługami i systemami partnerów,
  • wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu,
  • praca projektowa w Scrum
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w komercyjnej pracy w ramach aplikacji webowych,
  • technologia ASP.NET MVC, interfejs ASP.NET WebAPI, narzędzie WCF,
  • znajomość ORM – nHibernate lub EnitityFramework,
  • znajomość GIT oraz GITLab,
  • znajomość wzorca DI / IoC np. Autofac,
  • znajomość biblioteki MS SQL,
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2).

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w narzędziach: TeamCity, OctopusDeploy, Nuget, IIS,
  • doświadczenie z bazami NOSQL – Redis/ MongoDB/ ElasticSearch,
  • doświadczanie  pracą z usługami w chmurze np. Azure.
Oferta obejmuje:
  • elastyczne formy współpracy,
  • pracę w ciekawych projektach,
  • aktywne uczestnictwo w procesie analizy,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwa praca zdalna kilka dni w miesiącu,
  • pracę w rozwijającej się organizacji,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pakiet świadczeń dodatkowych: opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowania.